Salon ve oturma odası dekorasyonlarının son dönemlerdeki hem kullanışlı hem de dekoratif tamamlayıcı parçaları olan TV üniteleri, günün en keyifli anlarında karşısında yerimizi aldığımız durağımız oluyor.

Televizyonu konumlandırmak için işlevsel çözümler sunarken, dekoratif parçaları ve tarzıyla fark yaratan tasarım TV üniteleri, salon ya da oturma odası takımlarının öne çıkan tamamlayıcı ürünleri oluyor. Sadece televizyonu dekoratif bir tarzda konumlandırmanız için değil, aynı zamanda film oynatıcı, kitap, cd, aksesuar gibi orta alanda durarak kalabalık oluşturabilecek eşyalarınız için de saklama alanı yaratmanıza olanak sağlıyor. Televizyonu hem sehpa üzerinde hem de duvara monte ederek kullanabileceğiniz TV üniteleri, raf dizaynları ile duvarlara şık bir bakış açısı getiriyor. Evinizde, günün yorgunluğunu atmak için kimi zaman da misafirlerinizle birlikte eğlenceli sohbetler eşliğinde karşısında buluştuğunuz televizyon izleme etkinliğinizi, tasarım TV üniteleri ile görsel bir şölene çevirin. Evinizin dekorasyonunu şık tasarımıyla tamamlayacak TV üniteleri önerileri için hazırladığımız içeriğimiz:

Mermerin Büyüleyici Şıklığını İzlemeye Doyamayacaksınız

Modern çağın bir getirisi olarak gün içerisinde mutlaka televizyon karşısında zaman geçirdiğimiz için TV ünitelerinin seçimi de dekorasyonu oldukça etkilemektedir. Oluşturacağınız dekorasyona elegant hava katacak, detay olarak mermer deseninin kullanıldığı tasarım TV üniteleri tercih edilebilir.

Marbella TV Ünitesi

Karşısında çok fazla zaman geçirdiğimiz bir bölüm olduğu için TV ünitesinin tarzı, dekorasyonda oluşturduğu uyum ve tasarımı, şıklığı yansıtmalıdır. Mermerin pürüzsüz dokusu ve lüks görünümünü salonunuza ya da keyif ve dinlenme anlarınız için kendinize yarattığınız küçük bir oturma odanıza yansıtarak tek bir parçayla bile seçkin bir hava yaratabilirsiniz. Şıklığı kusursuz detaylarla bütünleştiren, mermer desenin kullanıldığı, koleksiyonumuzun eşsiz bir parçası olan Marbella TV Ünitesi, modern hatları ve alışılmışın dışında fark yaratan rafları ile göz kamaştıran bir etki yaratıyor. Ev dekorasyonunuzda yer verebileceğiniz modern TV ünitesine öneri olacak bu parça, cam yüzeyli raf tasarımları ile mermerin parlayan ışıltısına mükemmel bir uyum sağlıyor. Televizyon izlemeyi tasarımıyla daha keyifli hale getiren Marbella TV ünitesinden gözlerinizi alamayacaksınız.

Ahşap ve Pastel Renklerin Uyumundan Gözlerinizi Alamayacaksınız

Son dönemlerde salon ve oturma odası dekorasyonunda ilgi odağı olan TV üniteleri, duvara monte edilen modülleri ile oluşturulan atmosferde dikkat çeken bir forma sahip. Yarattığınız dekorasyon tarzını duvar gibi büyük bir alana da yansıtmanızı sağlayan TV üniteleri seçimi de bu nedenle oluşturduğunuz havaya uyum sağlayan tasarımlara sahip olmalıdır.

Liza TV Ünitesi

Tasarım TV üniteleri, televizyonunuzu dekoratif parçalarla konumlandırmanızı sağlarken sakin görünüme sahip duvarlarınıza da hareket kazandırarak dekorasyonunuzu renklendirmeniz için fırsat yaratıyor. Uyumlu renklerle dengeli bir atmosfer yaratmak istiyorsanız pastel tonlarının ahşapla sağladığı uyumu yansıtan Liza TV Ünitesi, size aradığınız tarz için fikir oluşturabilir. Dekorasyonunuzda oluşacak kalabalık görünümü ortadan kaldırmanızı sağlayacak tasarımı, eşyalarınız için fazla depolama alanı sağlıyor. Alt modülünde yer verilen cam kapaklı bölmesi kumanda sinyali geçiren fonksiyonel özelliği ile kullanım kolaylığı sağlıyor. Pembe tonlarındaki pastel rengi ile ahşabın sıcaklığını tamamlayan TV ünitesi, tasarımı ile olduğu kadar işlevsel özellikleriyle de kusursuz bir seçenek olarak karşımıza çıkıyor.

Geometrik Formun Ahşap Sıcaklığıyla Birleşimi Tüm Dikkatleri Üzerine Çekecek

Hem modern hem de sıcak bir atmosfer yaratabileceğiniz salon ya da oturma odası dekorasyonunuzda, tasarım TV üniteleri ile hayal ettiğiniz havayı tüm odada hissettirmeniz kolaylaşacaktır. TV sehpası ve üst raf bölmelerinden oluşan üniteler, büyük alan kapladığı ve dekorasyon tarzını duvara da yansıtmanızı sağladığı için oluşturduğunuz stil, odaya ilk bakışta fark edilecektir.

Navy Blue TV Ünitesi

Dikkat çeken bir tarz yaratmak istiyorsanız farklı tarzları birlikte yorumlayan modern TV ünitelerini tercih edebilirsiniz. Duvarda yer verilen raf bölmeleri ile dolu dolu bir dekorasyon yaratarak tüm dikkatleri üzerine çekecek TV ünitesine yer vererek oda dizaynınızı tamamlayabilirsiniz. Koleksiyonumuzda bulunan ve sizlere ilham verebilecek Navy Blue TV Ünitesi, farklı çizgileri tek bir tasarımda birleştirerek detayları ile tüm gözleri üzerine çekiyor. Alt modülünde geometrik tasarım hatlarına sahip ünite, deri kulp detayları ile modern bir hava oluşturuyor. Parçalı raf bölmeleri de tasarımın modern çizgilerine sıcak bir atmosfer kazandırıyor. Duvarlarınıza dilediğiniz şekilde monte edebileceğiniz rafları ile dikkat çeken bir tarz oluşturabilirsiniz.